اسپورتآپ موقتا فعال نمی‌باشد. لطفا اینجا را مطالعه نمایید.

قوانین و مقررات

برای عضویت در اسپورتآپ، لطفا قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. توجه نمایید که شروع عضویت به منزله موافقت شما با قوانین اعلام شده میباشد.

• این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

• تمامی مطالب درج شده در اسپورتآپ با صرف هزینه بالا تولید شده اند لذا مجموعه اسپورتآپ جهت محافظت از حقوق خود اجازه انتشار مطالب بدون درج منبع و برای مقاصد تجاری را نخواهد داد و با جدیت تمام، پیگیری های حقوقی را انجام خواهد داد.

• کاربر باید از رمز عبور و نام کاربری خود را محافظت نموده و چنانچه آن را فراموش کند، از طریق وب سایت اقدام به بازیابی و یا تماس با پشتیبانی نماید.

• کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

• عضویت در سایت اسپورتآپ رایگان است.

• کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام ابزارهای ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و اسپورتآپ مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

• باشگاه دار موظف است دو هفته قبل از اتمام قرار داد نسبت به تمدید قرارداد اقدام نماید.

• کلاس های آموزشی قرار گرفته در سایت تا حد امکان مورد بررسی گروه قرار گرفته و از لحاظ استاندارد بودن شرایط گروه اسپورتآپ را دریافت نموده اند علیهذا این به منزله وجود کمال کیفیت و شرایط ایده آل مد نظر کاربران نمی باشد.

• برای استفاده از خدمات سایت می بایست در ابتدا ویژگی ها و شرایط استفاده آن خدمات را مطالعه نموده باشید.

• کاربران بعد از رزرو یک مجموعه موضف می باشند موارد زیر رعایت نمایند

الف. از امکانات مجموعه صرفاً جهت تمرینات تیم خود استفاده نموده و از آوردن افراد همراه به عنوان تماشاچی و برگزاری مسابقات مشتمل بر چندین تیم خودداری نماید.

ب. کاربر متعهد می شود تا نهایت امانت داری را در طول مدت تمرین رعایت نموده و در صورت وارد نمودن خسارت به تجهیزات، تأسیسات و امکانات ورزشی مجموعه، مبلغ خسارت را نقداً و در اسرع وقت پرداخت نماید.

ج. کاربر موظف است سرپرست مربوطه را کتباً معرفی و مسئولیت تیم را در مدت زمان استفاده از امکانات ورزشی به عهده گیرد (در بخش ثبت سفارش انجام گیرد).

د. مسئولیت تأمین هر گونه وسایل و تجهیزات ورزشی نظیر توپ و لباس و ... به عهده خود کاربر می باشد.

ه. کاربر حق واگذاری مورد اجاره به افراد دیگر را نداشته و جهت تعویض اعضای تیم ملزم است مراتب را کتباً به شرکت اعلام نماید.

و. رعایت اخلاق ورزشی و حفظ شئونات اسلامی و رعایت مقررات مجموعه در کلیه محیط مرتبط با مجموعه الزامی می باشد.

ز. شرکت در قبال بیمه افراد استفاده کننده از امکانات مجموعه هیچگونه مسئولیت قانونی نداشته و در صورت رخداد هر گونه حادثه برای استفاده کنندگان، مسئولیت هزینه های درمانی، غرامت نقص عضو و غرامت فوت بر عهده متقاضی خواهد بود. لذا مستاجر مسئولیت بیمه ورزشی کل افراد استفاده کننده را بر عهده می گیرد.

ح. شرکت منحصرا امکان رزرو سانس های زمین مجموعه را فراهم نموده تا شهروندان با خرید اینترنتی صورت گرفته مجوز ورود به زمین مجموعه در ساعات رزرو شده و بهرمندی از امکانات آن را دارا باشند. شرکت در خصوص سایر مسائل خارج از این موضوع هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

• رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

• توجه داشته باشید که پس از خرید از سایت در کلیه بخش ها، بویژه رزرو سالن های ورزشی، به هیچ عنوان هزینه پرداخت شده عودت نمی گردد.

• کلیه کارکنان و پرسنل اسپورتآپ خود را موظف به رعایت حقوق کاربران می دانند لذا در صورت مشاهده هر گونه تخلف خواهشمند است مراتب را از طریق صفحه پیشنهادات و انتقادات به اطلاع مدیریت مجموعه برسانید تا در اولین فرصت پیگیری شود.